Opinie o Meble do restauracji Łaciak

Kościuszki 86B,
42-450 Niegowonice

5/5

Średnia Ocena
na podstawie 2 ocen

5

Atmosfera

5

Wynagrodzenie

5

Czy polecił(a)byś firmę znajomym?

Firma Łaciak jest cenionym producentem mebli drewnianych, przeznaczonych do użytku zarówno we wnętrzach mieszkalnych, jak i we wszelkiego rodzaju lokalach. W ofercie można znaleźć przede wszystkim meble, góralskie, rustykalne i biesiadne, które można wykorzystać zarówno wewnątrz pomieszczeń, jak też w ogródkach bądź na tarasach.

 

Dzięki odpowiednim meblom każde wnętrze potrafi nabrać niepowtarzalnego charakteru i wyrazistości. Firma Łaciak doskonale wie, jaka siła drzemie w atrakcyjnym wyposażeniu, dlatego oferuje meble dopracowane w każdym detalu. W wyrobach już na pierwszy rzut oka można zauważyć wysoką jakość, estetykę i precyzję wykonania. Dodatkowo meble do restauracji z drewna te zostały zaprojektowane w taki sposób, aby spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

 

Kwestia ta dotyczy zarówno jakości jak również wyglądu mebli. Dzięki tak dużej staranności przy projektowaniu i produkcji mebli, wyroby marki doceniane są nie tylko w Polsce, ale również poza granicami kraju. Firma produkuje meble z bali oraz naturalnego, litego drewna dębowego. Szczególny nacisk kładziony jest na estetykę oraz solidność. Firma prowadzi własny sklep internetowy, w którym część mebli jest dostępna od ręki, natomiast niektóre wykonywanie są na zamówienie.

 

Wśród mebli, które cieszą się największym powodzeniem znajdują się między innymi zestawy meblowe, w skład których wchodzą stoły, ławy i krzesła. Wśród najnowszych propozycji firmy znajdują się niezwykle modne meble w stylu industrialnym. Dużą zaletą oferty Łaciak są niewygórowane ceny, pomimo zachowania bardzo wysokiej jakości i stosowania wysokogatunkowego drewna. Dzięki temu każdy może pozwolić sobie na solidne meble za niewygórowaną cenę.

 

Osoby, które jeszcze bardziej chciałyby obniżyć koszt zakupu mogą zaglądać do działu "promocje" w sklepie online, gdzie znajdują się meble w obniżonych kwotach.

Sprawdź opinie o Meble do restauracji Łaciak (2)

Kornel

2019-05-31 22:00:00

Adres IP:

*.*.*.4

Meble zamówione od Łaciak właśnie niedawno doszły. Widać, że meble od Łaciak są bardzo wysokiej jakości w połączeniu z naciskiem na walory estetyczne. Bardzo precyzyjne wykonanie, polecam najnowszą kolekcję do restauracji, których jestem posiadaczem. Jestem bardzo zadowolony. Co więcej zamawiałem je ze strony internetowej i doszły bardzo szybko bez zbędnych komplikacji. Istotne jest to, że meble nie zostały uszkodzone podczas wysyłki. Tak więc z czystym sumieniem mogę polecić sklep internetowy firmy Łaciak są wiarygodni. Kontakt z firmą jest bardzo szybki.

ocena

5
Klient

2019-05-30 17:00:00

Adres IP:

*.*.*.4

Serdecznie polecam meble Łaciak do restauracji Łaciak. Moja restauracja się prezentuje teraz bardzo klimatycznie. Zakupiłem stoły wraz z ławami i krzesłami, świetne solidne wykonanie i ponad to bardzo orginalny design. Moja restauracja zyskała na klientach, ponieważ zrobiło się bardzo klimatycznie :)

ocena

5

Inne firmy

Preis Developer Rzeszów - domy i mieszkania


Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
Gabinet logopedyczny Studio Mowy

Skośna 12
30-001 Kraków

Średnia Ocena

5/5
Akwadrat - dekoracja wnętrz Rzeszów

Ul. Sympatyczna 7
35-314 Rzeszów

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Losowe komentarze

Czy posiadasz dobre informacje o Stihl Autoryzowany Dealer Henryk Kalita? Prosimy o pozytywne opinie.

Opinie o Stihl Autoryzowany Dealer Henryk Kalita

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

internecie można skorzystać z wielu informacji na temat firm z całego kraju. Tutaj znajdują się uzbierane większość z nich. Kojarzysz...

Opinia o Get Better Elzbieta Wiselka Aleksandra Kufa Centrum Edukacyjne

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

internecie można mieć pożytek z wielu informacji na temat biznesów z całej Polski. Tutaj znajdują się ulokowane większość z nich....

Opinia o Akademia Obrony Narodowej Wydzial Zarzadzania i Dowodzenia Katedra Zarzadzania Zaklad Podstaw Zarzadzania

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Najnowsze firmy w bazie

Akcesoria meble.pl - hamulce meblowe

Generała Mariana Langiewicza 33
35-021 Rzeszów

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
TDF - Tani kredyt w Rzeszowie

Langiewicza 23
35-021 Rzeszów

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
Tworzenie tekstów na strony internetowe - Argonium

Goździkowa 14A/1
35-604 Rzeszów

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Artykuły

Telefon komówkowy oraz satelitarny

Telefon komówkowy oraz satelitarny

Zakup telefonu satelitarnego

Zakup telefonu satelitarnego

Telefonia satelitarna Thuraya i Iridium

Telefonia satelitarna Thuraya i Iridium