Opinie o LEMAR tunele ogrodnicze

Al. Gen. L.Okulickiego 16,
35-206 Rzeszów

5/5

Średnia Ocena
na podstawie 1 ocen

5

Atmosfera

5

Wynagrodzenie

5

Czy polecił(a)byś firmę znajomym?

Lemar to uznane w branży ogrodniczej przedsiębiorstwo, które jest jednym z liderów wśród firm produkujących solidne tunele foliowe. Początki firmy sięgają aż 1980 roku, a dziś jest ona jedną z wiodących w Polsce. Specjalnością Lemar jest produkcja świetnej jakości wyrobów z tworzyw sztucznych. Są to w szczególności tunele foliowe, folie ogrodnicze, rury, systemy kanalizacyjne czy rynnowe oraz akcesoria. Do ich tworzenia wykorzystywane są najlepsze pozostałości produkcyjne. To pełnowartościowe i świetnej jakości materiały, posiadające wszystkie wymagane certyfikaty jakości.

Produkty Lemar przeznaczone są do użytku na działce czy w ogrodzie. Pozwolą prowadzić uprawę warzyw, owoców i roślin, które nie rozwinęłyby się w naszych naturalnych warunkach. Dzięki tunelom foliowym plony są bardziej obfite, a zbiory następują znacznie szybciej.

W ofercie firmy znajduje się wiele świetnej jakości produktów. Na szczególną uwagę zasługują wysokogatunkowe folie ogrodnicze. Składają się one z trzech warstw, spośród których dwie zapewniają elastyczność, wytrzymałość i dostęp światła słonecznego, a trzecią cechują właściwości termoizolacyjne. Folie przeznaczone są do stosowania wraz z konstrukcjami tuneli oraz rurami. To kolejne produkty znajdujące się w ofercie marki Lemar. Elementy te dostępne są w wielu rozmiarach i pozwalają samodzielnie zbudować tunel ogrodniczy w każdej wielkości. Do nich dobrać możesz także odpowiednie taśmy klejące, pergole oraz elementy pozwalającej odzyskać wodę deszczową. Lemar to firma posiadająca kilkudziesięcioletnie doświadczenie w produkcji i sprzedaży tuneli i folii ogrodniczych. Jeśli szukasz solidnych i trwałych tuneli do uprawy roślin, wybór produktów Lemar będzie bardzo dobrą decyzją.

Przedsiębiorstwo tunelefoliowe.pl działa na rynku tworzyw sztucznych przeszło 40 lat.  Przedsiębiorstwo produkuje wysokiej jakości wyrobów wykonanych z tworzyw sztucznych takich jak: tunele foliowe PVC, kształtki tunelowe, rury tunelowe, folie ogrodnicze a także systemy rynnowe, drenarskie oraz systemy zagospodarowania wody deszczowej. Tunele Foliowe LEMAR przykłada dużą wagę do jakości swoich produktów. Systematycznie udoskonala proces produkcji, aby podołać oczekiwaniom najbardziej wymagających użytkowników. Oferowane produkty wytwarzane są w oparciu o panujące na rynku standardy oraz posiadają wszystkie niezbędne certyfikaty. Użytkowanie ich jest bezpieczne i ekologiczne. Firma  Tunele Foliowe LEMAR   funkcjonuje w pełnej świadomości, jaką jest konieczność ochrony środowiska naturalnego. Odpady generowane w procesie produkcji są wtórnie przetwarzane i służą do wykonywania solidnych tuneli foliowych. Użytkowanie produktów firmy    tworzy doskonałe predyspozycje do kultywacji warzyw oraz owoców.

Może Cie zainteresują ciekawe katalogi Tunele Foliowe:Wszystkie komponenty tuneli foliowych produkowane są w Polsce. Posiadają gwarancję oraz wybór akcesoriów i części zamiennych. Dzięki temu w przypadku awarii można bez problemu naprawić produkt bez konieczności wymiany na nowy. Rama tunelu PVC wykonany jest z wysokowartościowego polichlorku winylu i nie ulega korozji. Cała konstrukcja na tunel foliowy wykonana jest z rurek PCV o przekroju Ø 32 mm oraz różnego rodzaju kształtek Wszystkie komponenty są produkowane przez firmę w Rzeszowie. Dla wszystkich klientów kupujących tunele foliowe - ogrodowe na stronie sklepu internetowego tunelefoliowe.pl wysyłka zamówień jest darmowa. Do każdego zakupionego tunelu foliowego dołączona jest instrukcja obsługi wykonana w prosty i przejrzysty sposób. Produkty firmy  Tunele foliowe - ogrodowe LEMAR   znajdziecie na stronie internetowej http://www.tunelefoliowe.pl  oraz sklepach stacjonarnych grupy PSB Mrówka.

Przypisy dla innych serwisów informacyjnych:


Wszystkich zainteresowanych produktami firmy LEMAR Tunele Foliowe zachęcamy do kontaktu z biurem obsługi klienta. Przez 40 lat doświadczenia firma nieustannie doskonaliła swoje wyroby dzięki czemu może pochwalić się dużym uznaniem wśród szerokiego grona zadowolonych klientów.

 

 

 

Sprawdź opinie o LEMAR tunele ogrodnicze (1)

Renata

2023-06-22 11:58:54

Adres IP:

*.*.*.46

LEMAR to niezawodny producent, który oferuje najwyższą jakość tuneli foliowych. Polecam wszystkim, którzy szukają sprawdzonego rozwiązania dla swojego ogrodu.

ocena

5

Inne firmy

Firma sprzątająca Bon-Forum

Jazowa 28A
35-326 Rzeszów

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
Master Pack opakowania z tektury falistej

Ruczajowa 1
35-304 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5
Profesjonalny serwis alternatorów i rozruszników BENDIKS

Załęska 100
35-322 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5

Losowe komentarze

internecie można mieć pożytek z wielu informacji na temat biznesów z całej Polski. Tutaj znajdują się zgromadzone większość z nich....

Opinia o Uniwersytet Mikolaja Kopernika w Toruniu Hotel Asystencki nr 1

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

internecie można mieć pożytek z wielu informacji na temat biznesów z całej Polski. Tutaj znajdują się ulokowane większość z nich....

Opinia o Metall-Expres Sp. z o.o.

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

internecie można skorzystać z wielu informacji na temat podmiotów gospodarczych z całej Polski. Tutaj znajdują się zgromadzone większość...

Opinia o Wielkopolski Zarzad Dróg Wojewódzkich w Poznaniu Rejon Dróg Wojewódzkich Obwód Drogowy

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Najnowsze firmy w bazie

DATA-COM Rzeszów

Ignacego Paderewskiego 11B
35-328 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5
Obsługa prawna i podatkowa Whiteberg Krzysztof Cyran

Rejtana 20A
35-310 Rzeszów

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
Blue King Sp. z o.o.

Wólka Podleśna 440 L
36-002 Jasionka

Średnia Ocena

5/5

Artykuły

Wyposażenie cukierni — jakie urządzenia i akcesoria wybrać?

Wyposażenie cukierni — jakie urządzenia i akcesoria wybrać?

W jaki sposób przemysł kolejowy wykorzystuje materiały kompozytowe?

W jaki sposób przemysł kolejowy wykorzystuje materiały kompozytowe?

Włoskie sofy, które wybrać?

Włoskie sofy, które wybrać?