Opinie o Kołodziejczykowie - Dentysta Rzeszów

Obrońców Poczty Gdańskiej 10a,
35-509 Rzeszów

5/5

Średnia Ocena
na podstawie 3 ocen

5

Atmosfera

5

Wynagrodzenie

5

Czy polecił(a)byś firmę znajomym?

Kołodziejczykowie to rodzinny gabinet stomatologiczny. Firma działa w branży dentystycznej od ponad 25 lat. Tak duże doświadczenie połączone z ogromną wiedzą oraz praktycznymi umiejętnościami sprawia, że możliwe jest osiągnięcie jak najlepszych efektów końcowych. Dodatkowo wszystkie zabiegi wykonywane są przy użyciu najnowocześniejszego sprzętu co także przekłada się na zadowolenie pacjentów z wykonanego leczenia. Miła rodzinna atmosfera jaka panuje w tym miejscu sprawia, że pacjenci maja poczucie bezpieczeństwa i pewność, że są w dobrych rękach. Gabinet Kołodziejczykowie zlokalizowany jest na ul. Obrońców Poczty Gdańskiej w Rzeszowie. Pod budynkiem dla pacjentów dostępny jest bezpłatny parking. Niewątpliwą zaletą tego miejsca są elastyczne godziny pracy, oraz możliwość umówienia się na wizytę także w sobotę.

 

Specjaliści zatrudnieni w tym gabinecie mają ogromne doświadczenie, dzięki czemu każdy pacjent może mieć pewność że profesjonalnie zajmą się leczeniem zębów. W ramach leczenia pacjenci mogą skorzystać ze stomatologi zachowawczej, ortodoncji, leczenia kanałowego, protetyki - protetyka Rzeszów, a także wybielania. W ramach leczenia zachowawczego można skorzystać z leczenia próchnicy zębów, rekonstrukcji zniszczonych koron zębowych, leczenia kanałowego, wybielania zębów żywych i martwych, likwidacji diastem miedzyzębowych, piaskowania szkliwa, a także profilaktyki próchnicy czyli lakowania i lakierowania, leczeniem ortodontycznym w tym miejscu zajmuje się specjalista II stopnia z 20 letnim stażem pracy w tej dziedzinie, ortodonta dr Dorota Kołodziejczyk. Gwarantuje to uzyskanie doskonałych efektów w leczeniu wad zgryzu oraz wad zębowych. W zakresie protetyki gabinet ten współpracuje z najlepszymi laboratoriami protetycznymi dzięki czemu jest możliwe wykonanie najwyższej jakości uzupełnienia protetyczne.

Sprawdź także ciekawe katalogi dla  Gabinet stomatologiczny Rzeszów:

Jak wybrać dobrego stomatologa?
Licówki tylko dla gwiazd ekranu?
Leczenie chorób przyzębia - paradontoza
Wybielanie martwych zębów
Białe plamy na zębach, jak się ich pozbyć?
Leczenie kanałowe
Gabinet Stomatologiczny
Gabinet stomatologiczny Kołodziejczykowie
Wybielanie zębów Rzeszów Gabinet Kołodziejczykowie


Wybierając zabiegi w Rodzinnym Gabinecie Stomatologicznym Kołodziejczykowie, możesz skorzystać z wielu opcji jakie proponują dentyści. Jedną spośród nich jest zapobieganie oraz leczenie próchnicy. Wszyscy pacjenci mogą liczyć na profesjonalną dbałość ze strony załogi gabinetu stomatologicznego. Decydując się na gabinet w Rzeszowie, pośród oferty wyszukasz także usługi związane z ortodoncją. Mocowanie metalowych i ceramicznych aparatów na zęby nadzorowane jest przez dr Dorotę Kołodziejczyk - specjalistkę, z wieloletnie praktykę, wyszkoloną pod okiem wysokiej klasy specjalistów ortodoncji również za granicą.


Stosowanie nowoczesnej aparatury amerykańskiej produkcji do badania uzębienia, odznacza Kołodziejczykowie Gabinet Stomatologiczny na tle innych gabinetów dentystycznych. Marka gabinetu funkcjonuje z misją. Wykorzystując najnowszy sprzęt, potrafi też leczyć zęby kanałowo, zakłada korony, protezy akrylowe i szkieletowe, a także licówki porcelanowe. W razie prośby pacjenta, gabinet wykona też wybielanie zębów, które dla podtrzymania optymalnego efektu   warto powtarzać w okresie od 6-12 miesięcy. Zespół   Gabinetu Stomatologicznego Kołodziejczykowie   odnosi się do każdego z pacjentów bardzo profesjonalnie. . Przyjazna pacjentom atmosfera w gabinecie nadaje komfortu przy każdej z wizyt. Gabinet stomatologiczny jest otwarty również dla najmłodszych pacjentów, to świetnie miejsce na pierwszą i kolejną wizytę u dentysty z dzieckiem.

Gabinet stomatologiczny Kołodziejczykowie posiada także nowoczesne wyposażenie, min. najnowszej generacji aparat do zdjęć Rentgenowskich - narzędzie pozwalające robić wysoce dokładne zdjęcia RTG, mikroskop stomatologiczny, czy inne technologie, przyczyniające się do jeszcze lepszego badania zębów, oraz ich dokładniejszej diagnostyki.

Sprawdź opinie o Kołodziejczykowie - Dentysta Rzeszów (4)

Witold

2020-02-12 17:36:05

Adres IP:

*.*.*.59

Dobry dentysta.

ocena

5
Marek

2019-07-12 19:45:12

Adres IP:

*.*.*.47

W gabinecie miałem przeprowadzone leczenie kanałowe. Zabieg dzięki nowoczesnym rozwiązaniom przebiegł bezboleśnie i co ważne dało się uratować zęba.W innym gabinecie radzono mi aby go usunąć. Polecam.

ocena

5
Ula

2019-06-14 10:39:44

Adres IP:

*.*.*.202

Bardzo jestem zadowolona z jakości świadczonych usług oraz podejścia do pacjenta. Naprawdę przyjemna atmosfera panuje w tym gabinecie stomatologicznym. Mam pełne zaufanie do całego personelu.

ocena

5
Opinia o Kołodziejczykowie - Dentysta Rzeszów

2018-06-13 20:11:38

internecie można skorzystać z wielu informacji na temat podmiotów gospodarczych z całej Polski. Tutaj znajdują się uzbierane większość z nich. Kojarzysz firmę Kołodziejczykowie - Dentysta Rzeszów? Możesz się podzielić swoją opinią lub zapytać innych odnośnie warunków czy oferty obowiązującej w Kołodziejczykowie - Dentysta Rzeszów.

Inne firmy

IMESO Aesthetic Group - medycyna estetyczna portal

al. Jerozolimskie 96
00-807 Warszawa

Średnia Ocena

5/5
MesoLogic Systems Produkty do karboksyterapii

Wyszyńskiego 62
05-220 Zielonka

Średnia Ocena

5/5
Sharp Optimised University


Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Losowe komentarze

Meble RESMAR

Poleciłbym firmę Resmar znajomym. Jakość jest bezkonkurencyjna.

Kamil

Średnia Ocena

5/5

Czy posiadasz pozytywne informacje o Nowacki S. Konieczny A. Przedsiebiorstwo Wielobranzowe? Prosimy o wiarygodne opinie.

Opinie o Nowacki S. Konieczny A. Przedsiebiorstwo Wielobranzowe

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

W sieci można mieć pożytek z wielu informacji na temat firm z całej Polski. Tutaj znajdują się ulokowane większość z nich. Kojarzysz...

Opinia o Miejski Ludowy Klub Sportowy "Sorento-Zadebie"

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Najnowsze firmy w bazie

Klinika Medycyny Estetycznej Dr Szczyt

Królewicza Jakuba 37
02-956 Warszawa

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
Lidl

Poznańskiej 48
62-080 Tarnowo Podgórne

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
Meblon.com.pl fronty meblowe Rzeszów

Nowa Wieś 12 (k. lotniska)
36-001 Trzebownisko

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Artykuły

Wyposażenie cukierni — jakie urządzenia i akcesoria wybrać?

Wyposażenie cukierni — jakie urządzenia i akcesoria wybrać?

W jaki sposób przemysł kolejowy wykorzystuje materiały kompozytowe?

W jaki sposób przemysł kolejowy wykorzystuje materiały kompozytowe?

Włoskie sofy, które wybrać?

Włoskie sofy, które wybrać?