Opinie o Kołodziejczykowie - Dentysta Rzeszów

Obrońców Poczty Gdańskiej 10a,
35-309 Rzeszów

5/5

Średnia Ocena
na podstawie 2 ocen

5

Atmosfera

5

Wynagrodzenie

5

Czy polecił(a)byś firmę znajomym?

Kołodziejczykowie to rodzinny gabinet stomatologiczny. Firma działa w branży dentystycznej od ponad 25 lat. Tak duże doświadczenie połączone z ogromną wiedzą oraz praktycznymi umiejętnościami sprawia, że możliwe jest osiągnięcie jak najlepszych efektów końcowych.

Dodatkowo wszystkie zabiegi wykonywane są przy użyciu najnowocześniejszego sprzętu co także przekłada się na zadowolenie pacjentów z wykonanego leczenia. Miła rodzinna atmosfera jaka panuje w tym miejscu sprawia, że pacjenci maja poczucie bezpieczeństwa i pewność, że są w dobrych rękach.
Gabinet Kołodziejczykowie zlokalizowany jest na ul. Obrońców Poczty Gdańskiej w Rzeszowie. Pod budynkiem dla pacjentów dostępny jest bezpłatny parking. Niewątpliwą zaletą tego miejsca są elastyczne godziny pracy, oraz możliwość umówienia się na wizytę także w sobotę.
Specjaliści zatrudnieni w tym gabinecie mają ogromne doświadczenie, dzięki czemu każdy pacjent może mieć pewność że profesjonalnie zajmą się leczeniem zębów.
W ramach leczenia pacjenci mogą skorzystać ze stomatologi zachowawczej, ortodoncji, leczenia kanałowego, protetyki - protetyka Rzeszów, a także wybielania. W ramach leczenia zachowawczego można skorzystać z leczenia próchnicy zębów, rekonstrukcji zniszczonych koron zębowych, leczenia kanałowego, wybielania zębów żywych i martwych, likwidacji diastem miedzyzębowych, piaskowania szkliwa, a także profilaktyki próchnicy czyli lakowania i lakierowania, leczeniem ortodontycznym w tym miejscu zajmuje się specjalista II stopnia z 20 letnim stażem pracy w tej dziedzinie, ortodonta dr Dorota Kołodziejczyk.
Gwarantuje to uzyskanie doskonałych efektów w leczeniu wad zgryzu oraz wad zębowych. W zakresie protetyki gabinet ten współpracuje z najlepszymi laboratoriami protetycznymi dzięki czemu jest możliwe wykonanie najwyższej jakości uzupełnienia protetyczne.

Sprawdź opinie o Kołodziejczykowie - Dentysta Rzeszów (3)

Marek

2019-07-12 19:45:12

Adres IP:

*.*.*.47

W gabinecie miałem przeprowadzone leczenie kanałowe. Zabieg dzięki nowoczesnym rozwiązaniom przebiegł bezboleśnie i co ważne dało się uratować zęba.W innym gabinecie radzono mi aby go usunąć. Polecam.

ocena

5
Ula

2019-06-14 10:39:44

Adres IP:

*.*.*.202

Bardzo jestem zadowolona z jakości świadczonych usług oraz podejścia do pacjenta. Naprawdę przyjemna atmosfera panuje w tym gabinecie stomatologicznym. Mam pełne zaufanie do całego personelu.

ocena

5
Opinia o Kołodziejczykowie - Dentysta Rzeszów

2018-06-13 20:11:38

internecie można skorzystać z wielu informacji na temat podmiotów gospodarczych z całej Polski. Tutaj znajdują się uzbierane większość z nich. Kojarzysz firmę Kołodziejczykowie - Dentysta Rzeszów? Możesz się podzielić swoją opinią lub zapytać innych odnośnie warunków czy oferty obowiązującej w Kołodziejczykowie - Dentysta Rzeszów.

Inne firmy

Formatki meblowe

Langiewicza 33
35-021 Rzeszów

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
Podaj nazwę przedsiębiorstwa

Boh. Warszawy 43A
78-400 Szczecinek

Średnia Ocena

5/5
Master Pack opakowania z tektury falistej

Ruczajowa 1
35-304 Rzeszów

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Losowe komentarze

Czy posiadasz pozytywne opinie o Pala Maria i Marek Sklep Metalowy? Prosimy o pozytywne opinie.

Opinie o Pala Maria i Marek Sklep Metalowy

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

internecie można mieć pożytek z wielu informacji na temat podmiotów gospodarczych z całej Polski. Tutaj znajdują się uzbierane większość...

Opinia o Towarzystwo Przyjaciól Dzieci Kolo Pomocy Dzieciom Na Diecie Bezglutenowej

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

W sieci można skorzystać z wielu informacji na temat zakładów pracy z całej Polski. Tutaj znajdują się uzbierane większość z nich....

Opinia o Galeria Firma Uslugowo-Handlowa Mieczyslawa Stefanska

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Najnowsze firmy w bazie

Meble RESMAR biurka

Nienadówka 164
36-052 Nienadówka

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
Sklepy i strony www

Moniuszki
51-442 Wrocław

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
LEMAR tunele ogrodnicze

Al. Gen. L.Okulickiego 16
35-206 Rzeszów

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Artykuły

Sprzedawcy fotelików naginają rzeczywistość?

Sprzedawcy fotelików naginają rzeczywistość?

Jak zwiększyć wydajność pracy w piekarni?

Jak zwiększyć wydajność pracy w piekarni?

Zapraszamy do Radawy

Zapraszamy do Radawy