Opinie o Hasborg - Oblewanie czekoladą

Rakszawa 508,
37-111 Rakszawa

5/5

Średnia Ocena
na podstawie 15 ocen

5

Atmosfera

5

Wynagrodzenie

5

Czy polecił(a)byś firmę znajomym?

HASBORG to nowoczesne przedsiębiorstwo, które oferuje doskonałej jakości maszyny stanowiące wyposażenie cukierni i piekarni. Firma jest znanym na całym świecie producentem zaawansowanych technologicznie maszyn do wypieku ciastek, pieców tunelowych i obrotowych czy oblewarka do czekolady, które mogą mieć zastosowanie zarówno w dużej, jak i małej cukierni lub piekarni.

Zakład produkcyjny istnieje od wielu lat i jest dziś jednym z wiodących światowych producentów urządzeń piekarniczych i cukierniczych. W HASBORG pracują najzdolniejsi specjaliści, dzięki którym powstają innowacyjne urządzenia, zapewniające najlepsze wyposażenie. Dzięki tym maszynom możliwa jest produkcja ciastek kruchych, piernikowych, bezowych, z nadzieniem, kilkukolorowych czy z polewą. Produkty proponowane przez firmę wyposażone są w najlepsze podzespoły i można do nich dodawać kolejne funkcje. Maszyny cukiernicze posiadają prosty w obsłudze panel, który umożliwia zapisywanie przepisów i receptur w pamięci urządzenia. Każdy z klientów firmy HASBORG może liczyć na fachową pomoc serwisową bez konieczności wyjazdu do klienta. Urządzenia piekarnicze wykonane są z solidnych materiałów i mają stabilne konstrukcje.

W ofercie HASBORG znajdują się zarówno duże maszyny oraz całe linie produkcyjny, jak i niewielkie urządzenia, które doskonale sprawdzą się w wyposażeniu restauracji czy kuchni hotelowej. Asortyment firmy HASBORG spełni oczekiwania każdego, kto poszukuje w pełni profesjonalnych i bezawaryjnych urządzeń do wyposażenia piekarni lub cukierni. Marka Hasborg oferuje nowoczesne urządzenia i maszyny, które przeznaczone są do wyrabiania słodyczy i ciastek. W ofercie firmy dostępne są między innymi maszyny formujące, maszyny do przygotowania ciast, urządzenia do wypieku, maszyny do oblewania czekoladą i schładzania, całe linie technologiczne do wyrobu ciastek.
Oferta Hasborg skierowana jest zarówno do małych piekarni i cukierni, jak też do dużych firm z branży piekarniczej i cukierniczej. Są to urządzenia niezawodne i bezpieczne w codziennej pracy.

 

Producent maszyn cukierniczych HASBORG to marka o światowej renomie. Kreatywność i zanagażowanie specjalistów z Hasborg, pozwoliła zyskać firmie mocno konukrecyjną pozycję na rynku. Firma Hasborg posiada nowoczesnym jak również kompletnie zaopatrzonym fabryką, w którym wytwarzane są najlepszej jakości wyposażenie do cukierni oraz piekarni. Centrala firmy znajduje się w Rakszawie na terenie województwa Podkarpackiego. Producent w ofercie posiada min.  maszyny formujące, maszyny piekarnicze, maszyny do ciastek nadziewanych, maszyny do produkcji ciastek kruchych, maszyny do blatów biszkoptowych, różnego przeznaczenia linie produkcyjne czy ubijaczki oraz inne niezbędnych elementów do wyposażenia cukierni oraz piekarni.

Zobacz ciekawe wpisy Maszyny cukiernicze HASBORG:
Producent maszyn piekarniczych Hasborg
HASBORG producent maszyn cukierniczych i piekarniczych
HASBORG producent maszyn piekarniczych
Piece tunelowe Hasborg

Maszyny do ciasta francuskiego Hasborg
Producent maszyny cukierniczych Hasborg


Profesjonalne maszyny cukiernicze HASBORG systematycznie ulepsza swoje urządzenia, zapewniając swoim nabywcom najlepsze produkty, umożliwiające wytwarzanie powtarzalnych, estetycznych i przepysznych słodyczy i ciasteczek. Przedsiębiorstwo oferuje zasobny wybór pełnych linii przemysłowych, a także pojedynczych urządzeń w postaci maszyn formujących i maszyn do oblewania czekoladą. Dostępne są tu bezawaryjne i energooszczędne piece tunelowe i obrotowe, mieszarki spiralne i oblewarki do czekolady. Dzięki nim powstaje szeroka gama ciastek i słodyczy, np. ciastka kruche, piernikowe, bezowe o wielu formach i kolorach, nadziewane i z polewą.


Wykaz linków zewnętrznych dla HASBORG:
Co o czekoladzie powinien wiedzieć każdy cukiernik?
Maszyny usprawniające pracę cukierni
Innowacyjne rozwiązania w produkcji eklerów
Słów kilka o wyposażeniu piekarni
Produkcja pralin nigdy nie była tak prosta - Choco Max
Na co zwrócić uwagę wybierając piec piekarniczy?
Wyposażenie cukierni - maszyny do ciasta francuskiego

 

 


Każdą z gotowych maszyn można dostosować do indywidualnych potrzeb klienta poprzez instalację dodatkowych funkcji Maszyny cukiernicze HASBORG oferuje zarówno linie produkcyjne dla dużych zakładów przemysłowych, jak też maszyny z serii MINI, wykorzystywane w niedużych piekarniach, restauracjach czy hotelowych kuchniach.   Urządzenia w ofercie firmy są wyposażone w przejrzysty panel sterowania oraz wielojęzyczne menu. Stała łączność z serwisem pozwala na nanoszenie zmian ustawień lub usuanie usterek zdalnie, bez konieczności wyjazdu do klienta. Firma konstruuje bezawaryjne, ekonomiczne i nowoczesne maszyny piekarnicze i cukiernicze.

Sprawdź opinie o Hasborg - Oblewanie czekoladą (16)

Paweł

2022-12-05 10:44:31

Adres IP:

*.*.*.15

Polecam wyposażenie cukierni Hasborg, wyposażenie najwyższej jakości, pierwszy zakup to maszyny cukiernicze Maxdrop i Triomax III. Sprzęt jest niezastąpiony, to rozwiązanie na długie lata.

ocena

5
Jarosław

2020-07-24 13:24:19

Adres IP:

*.*.*.85

Wszystko jeśli o te maszyny gra jak trzeba. Solidne oraz proste w obsłudze i utrzymaniu. Polecam.

ocena

5
Piotrek Sobczyk

2020-07-20 10:57:34

Adres IP:

*.*.*.62

W pracy z tym sprzętem od początku odnoszę raczej pozytywne wrażenia, były jakieś tam mniejsze awarię a mają świetny i szybki serwis. Jestem, mogę śmiało napisać zadowolonym użytkownikiem tych maszyn.

ocena

5
Roman

2020-06-18 10:49:23

Adres IP:

*.*.*.59

Niezawodność, długi czas stałej pracy oraz oszczędność energii, tym kierowałem się przy wyborze tych maszyn. Nie zawiodłem się.

ocena

5
Adam

2020-06-18 09:49:58

Adres IP:

*.*.*.41

Serwis, obsługa klienta - wszystko to u nich działa zawsze jak trzeba a to dla mnie zawsze ważne podczas współpracy. Producent dla profesjonalistów.

ocena

5
Agnieszka

2020-06-11 07:01:30

Adres IP:

*.*.*.80

Maszyny są bardzo odporne na uszkodzenia mechaniczne i na długie obciążenia stałą pracą podczas produkcji wypieków. Myślę, że każdy kto ich używa od razu to doceni jak ja. Polecam.

ocena

5
Anastazja

2020-04-30 10:55:49

Adres IP:

*.*.*.76

Jestem zadowolona z oblewarki od Hasborg której używam, dodatkowo połączyliśmy ją z tunelem chłodniczym co znacznie usprawnia produkcję.

ocena

5
Mirosław

2020-04-15 09:41:28

Adres IP:

*.*.*.105

Doskonałej jakości maszyny dla każdego profesjonalnie działającego w temacie wypiekania.

ocena

5
Tomek

2020-03-07 06:58:08

Adres IP:

*.*.*.97

Dobrze działający serwis, ludzie tam pracujący potrafią rozwiązywać problemy na odległość. Polecam.

ocena

5
Marian

2020-02-19 12:04:45

Adres IP:

*.*.*.30

Jesteśmy świeżo po instalacji oblewarki do czekolady, maszyna działa jak trzeba. Zakup sprzętu dobrze wpłynął na dynamikę produkcji.

ocena

5
Sabina

2019-09-28 19:58:09

Adres IP:

*.*.*.50

Wysokiej klasy maszyny, niezawodne, energooszczędne i bardzo wydajne. Polecam markę Hasborg.

ocena

5
Jarek

2019-03-21 13:14:22

Adres IP:

*.*.*.99

Bardzo profesjonalna i rzetelna firma, wywiązuję się terminowo, dostawa bardzo szybka, cena zadowalająca jak za tak solidną i nowoczesne maszyny, obsługa bardzo miła i pomocna. Polecam

ocena

5
Rafał

2019-02-10 08:10:00

Adres IP:

*.*.*.29

Marka Hasborg zaoferowała mi bardzo profesjonalne maszyny cukiernicze. Są solidnie wykonane i dopracowane. Działają bez zarzutu. Obsługa bardzo miła i służy doradztwem. Dostawa natychmiastowa. Polecam Serdecznie

ocena

5
Andrzej

2019-01-12 14:54:32

Adres IP:

*.*.*.101

Maszyny do oblewania czekoladą zakupione od firmy Hasborg sprawują się bez najmniejszych problemów, to najwyższej klasy czterozbiornikowe maszyny, do produkcji ciastek. Polecam

ocena

5
Opinia o Hasborg

2018-06-12 16:10:54

internecie można mieć pożytek z wielu informacji na temat firm z całego kraju. Tutaj znajdują się ulokowane większość z nich. Kojarzysz firmę Hasborg? Możesz się podzielić swoją opinią lub zapytać innych odnośnie warunków czy oferty obowiązującej w Hasborg.
Ira

2018-03-09 15:11:54

Adres IP:

*.*.*.156

Firma ok, na prawdę ok!

ocena

5

Inne firmy

Biuro projektowe Oscar-dekoracje Małgorzata Zięba

Matejki 12
35-105 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5
Sklep Resmar

Nienadówka 164
36-052 Nienadówka

Średnia Ocena

5/5
Stroje kąpielowe ZAGANO

Wola Dalsza 344
37-100 Łańcut

Średnia Ocena

5/5

Losowe komentarze

internecie można mieć pożytek z wielu informacji na temat pracodawców z całego kraju. Tutaj znajdują się ulokowane większość z nich....

Opinia o Jaga Joanna i Grzegorz Aniolkowscy

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Czy posiadasz dobre informacje o Ananda Pawel Chlopecki? Prosimy o pozytywne opinie.

Opinie o Ananda Pawel Chlopecki

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

internecie można mieć pożytek z wielu informacji na temat podmiotów gospodarczych z całej Polski. Tutaj znajdują się ulokowane większość...

Opinia o Meblo-Styl Bernardeta Szlachta

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Najnowsze firmy w bazie

DATA-COM Rzeszów

Ignacego Paderewskiego 11B
35-328 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5
Obsługa prawna i podatkowa Whiteberg Krzysztof Cyran

Rejtana 20A
35-310 Rzeszów

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
Blue King Sp. z o.o.

Wólka Podleśna 440 L
36-002 Jasionka

Średnia Ocena

5/5

Artykuły

Wyposażenie cukierni — jakie urządzenia i akcesoria wybrać?

Wyposażenie cukierni — jakie urządzenia i akcesoria wybrać?

W jaki sposób przemysł kolejowy wykorzystuje materiały kompozytowe?

W jaki sposób przemysł kolejowy wykorzystuje materiały kompozytowe?

Włoskie sofy, które wybrać?

Włoskie sofy, które wybrać?