Opinie o Grupa Solo

Orzeszkowej

http://www.oknasolo.pl/

5/5

Średnia Ocena
na podstawie 2 ocen

5

Atmosfera

5

Wynagrodzenie

5

Czy polecił(a)byś firmę znajomym?

Wysokiej jakości okna i drzwi balkonowe w Rzeszowie można nabyć w salonie stacjonarnym Solo. Firma oferuje produkty oparte jedynie na sprawdzonych systemach np.: Salamander czy Aliplast. Dba o ich solidną konstrukcję oraz estetyczne wykończenie. Grupa Solo posiada w asortymencie również wiele drzwi balkonowych- modele HST, PSK czy też te harmonijkowe. Drzwi, jak i okna wykonywane są z tworzywa w klasycznej bieli lub jako produkty drewnopodobne, ale też i z aluminium, które jest lekkie i wyjątkowo wytrzymałe. Firma posiada ich bogatą ekspozycję w salonie okien w Rzeszowie oraz innych miastach. Pozwala ona na podjęcie decyzji, który z modeli wybrać. Pomagają w tym również fachowcy zatrudnieni w sklepach, którzy szukają dla klienta najnowszych rozwiązań.

 

 

Grupa SOLO to producent okien PCV działający w branży od 1998 roku. Od początku naszej działalności dbamy o najwyższą jakość oferowanych produktów. Dajemy Państwu nowoczesne rozwiązania z zakresu stolarki okienno-drzwiowej. Dostępne w naszej ofercie okna plastikowe łączą w sobie funkcjonalność, innowacyjne technologie oraz elegancki design. Stale udoskonalamy i poszerzamy asortyment, aby w ten sposób dać Państwu możliwość zakupu stolarki okiennej optymalnie dopasowanej do indywidualnych potrzeb.

Naszą domeną są dobre okna PCV, które spełniają niezbędne normy jakości i bezpieczeństwa. Są to nowoczesne okna energooszczędne, które dzięki swoim doskonałym parametrom utrzymują w domu ciepło oraz zapewniają odpowiednią izolację akustyczną. Nasza oferta to solidne okna Solo oraz ekskluzywne okna Salamander. U nas kupią Państwo również okna aluminiowe, okna pasywne – rozwiązanie dla budownictwa pasywnego, okna HST, okna harmonijkowe, jak też okna balkonowe. Proponujemy szeroki wybór kolorów, które można z powodzeniem dopasować do każdej elewacji – okna antracyt, okna orzech, stylowe szare okna, eleganckie okna brązowe i wiele innych wybarwień. W naszym asortymencie dostępne są również drzwi tarasowe przesuwne, drzwi aluminiowe zewnętrzne, uszczelki do okien, stolarka aluminiowa i szereg innych produktów. Zajmujemy się także dystrybucją towarów oraz materiałów z branży stolarki budowlanej.

Dajemy Państwu asortyment, który w użytkowaniu sprawdza się doskonale przez wiele lat – to produkty solidne i wytrzymałe, wykonane z doskonałej jakości surowców i materiałów. Niezależnie od tego czy wybiorą Państwo okna harmonijkowe, okna przesuwne, okna uchylne, okna tarasowe – zawsze będą to rozwiązania wysokiej klasy. Zapewniamy Państwu również profesjonalne doradztwo przy wyborze asortymentu. Do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny, aby w ten sposób dobrać optymalne rozwiązanie. W naszych salonach otrzymają Państwo pomoc doświadczonych doradców.

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy obecnie liderem w branży. Liczne zdobyte nagrody i wyróżnienia są potwierdzeniem naszej rzetelnej pracy. Asortyment SOLO cieszy się wśród klientów dużym uznaniem o czym świadczy wciąż zwiększająca się sprzedaż naszych produktów. Wychodząc na wprost Państwa oczekiwaniom ciągle się rozwijamy i udoskonalamy ofertę. Proponujemy również montaż – dzięki czemu nasza oferta jest kompleksowa. Wykonujemy profesjonalny ciepły montaż okien. Zapewniamy okna z montażem na terenie Rzeszowa, Krakowa, Stalowej Woli, Dębicy, Tarnobrzega, Pruszkowa.

Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą, a w sposób szczególny zachęcamy do wizyty w naszych oddziałach. Tutaj otrzymają Państwo kompleksowe doradztwo w zakresie dostępnych produktów i usług.

Sprawdź opinie o Grupa Solo (3)

maonika

2018-09-12 12:54:02

Adres IP:

*.*.*.45

wszystko jak najbardziej OK

ocena

5
Opinia o Grupa Solo

2018-06-13 09:14:46

W sieci można mieć pożytek z wielu informacji na temat pracodawców z całego kraju. Tutaj znajdują się uzbierane większość z nich. Kojarzysz zakład pracy Grupa Solo? Możesz się podzielić swoim komentarzem lub zapytać innych odnośnie warunków czy oferty obowiązującej w Grupa Solo.
Miud

2018-03-09 15:01:26

Adres IP:

*.*.*.098

Jak najbardziej godna polecenia firma

ocena

5

Inne firmy

Formatki meblowe

Langiewicza 33
35-021 Rzeszów

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
Pomoc Drogowa Rzeszów

Wielkopolska
35-084 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5
Meblościanki od Meble Resmar

Nienadówka 164
36-052 Nienadówka

Średnia Ocena

5/5

Losowe komentarze

internecie można mieć pożytek z wielu informacji na temat firm z całego kraju. Tutaj znajdują się zgromadzone większość z nich. Kojarzysz...

Opinia o Stowarzyszenie Przyjaciól Katedry Wloclawskiej

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

internecie można mieć pożytek z wielu informacji na temat firm z całej Polski. Tutaj znajdują się uzbierane większość z nich. Kojarzysz...

Opinia o Pilot Poland S.C.

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

W sieci można skorzystać z wielu informacji na temat biznesów z całego kraju. Tutaj znajdują się ulokowane większość z nich. Kojarzysz...

Opinia o EkoUniversa Anna Tarnawska

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Najnowsze firmy w bazie

Sposób na większą sprzedaż

Poznańska
54-431 Wrocław

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
Biała Lilia sprzątanie grobów w Warszawie


05-808 Parzniew

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
Squash Rzeszów

Paderewskiego 124a
35-328 Rzeszów

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Artykuły

Jak zwiększyć wydajność pracy w piekarni?

Jak zwiększyć wydajność pracy w piekarni?

Zapraszamy do Radawy

Zapraszamy do Radawy

Skoncentrowane czynniki wzrostu - sposób na regenerację skóry

Skoncentrowane czynniki wzrostu - sposób na regenerację skóry