Opinie o Cerplast

Robotnicza 50,
39-100 Ropczyce

5/5

Średnia Ocena
na podstawie 3 ocen

4

Atmosfera

4

Wynagrodzenie

4

Czy polecił(a)byś firmę znajomym?

Zakład produkcyjno-handlowy Cerplast oferuje wysokiej jakości opakowania wykonywane z wielu materiałów. To zarówno opakowania foliowe, kartony, palety, skrzynie, silosy, big bagi, jak i wiele innych. Poza tym w asortymencie firmy znajdują się również materiały ogniotrwałe i opakowaniowe. Cerplast istnieje już od 1996 roku, więc można polegać na jego doświadczeniu i wiedzy. Stara się cały czas ulepszać swoje produkty i poszerzać asortyment. Wszystkie z nich cechuje wysoka trwałość oraz staranne wykonanie. W ofercie Cerplastu znajduje się ich szeroki wybór, który pozwala każdemu z klientów znaleźć najlepsze opakowania. W razie potrzeby firma jest także otwarta na wykonanie opakowań pod zamówienie.

Serwisy online zawierające informacje dotyczące  CERPLAST Sp. z o.o.:

 


Nasza szeroka gama opakowań to rezultat naszego zaangażowania w zrozumienie różnorodnych potrzeb naszych klientów. Oferujemy opakowania foliowe, które wyróżniają się trwałością i elastycznością, idealne do przechowywania i transportu różnorodnych produktów. Nasze kartony, solidnie wykonane i wytrzymałe, stanowią doskonałe rozwiązanie do pakowania i magazynowania. Dla klientów potrzebujących wydajnych rozwiązań transportowych, dostarczamy palety, które ułatwiają zarządzanie towarami i minimalizują ryzyko uszkodzeń.

Jeśli chodzi o opakowania przemysłowe, oferujemy skrzynie i silosy, które są znakomite w magazynowaniu materiałów sypkich, płynnych i granulowanych. Nasze Big Bagi to wszechstronne rozwiązanie do transportu i przechowywania materiałów sypkich oraz innych produktów o znacznej masie. Dla tych, którzy potrzebują bardziej specjalistycznych rozwiązań, w naszej ofercie znajdują się materiały ogniotrwałe oraz opakowaniowe, które spełniają surowe standardy bezpieczeństwa i regulacji branżowych.

Publikacje dla CERPLAST Sp. z o.o.:

 


Niezależnie od rodzaju opakowania, które wybierzesz, możesz być pewien, że są one starannie zaprojektowane i wykonane z najwyższą dbałością o szczegóły. Naszym celem jest dostarczanie opakowań, które nie tylko spełniają, ale także przewyższają oczekiwania naszych klientów, zapewniając trwałość i bezpieczeństwo w każdym zastosowaniu. Nasza oferta jest tak zróżnicowana, że każdy klient znajdzie u nas opakowanie idealnie dostosowane do swoich potrzeb. Jesteśmy gotowi dostarczyć Ci opakowania dostosowane do Twojego projektu. Skontaktuj się z nami, a nasi eksperci pomogą Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie opakowaniowe, które spełni Twoje oczekiwania.

Sprawdź opinie o Cerplast (4)

Małgorzata

2023-10-09 15:52:17

Adres IP:

*.*.*.236

Niezależnie od naszych potrzeb, zawsze możemy liczyć na CERPLAST. Ich worki kontenerowe i opakowania przemysłowe są solidne, a ich elastyczne podejście to ogromna zaleta.

ocena

5
Janusz Widłak

2023-08-31 19:53:59

Adres IP:

*.*.*.108

Cerplast to dostawca, na którym można polegać. Ich worki papierowe są zarówno ekologiczne, jak i funkcjonalne, co jest dla nas ważne.

ocena

5
Opinia o Cerplast

2018-06-10 05:11:53

W sieci można skorzystać z wielu informacji na temat zakładów pracy z całej Polski. Tutaj znajdują się zgromadzone większość z nich. Kojarzysz firmę Cerplast? Możesz się podzielić swoją opinią lub zapytać innych odnośnie warunków czy oferty obowiązującej w Cerplast.
kALINA

2018-03-09 14:47:48

Adres IP:

*.*.*.089

To jest dobra firma

ocena

5

Inne firmy

Technetium Agencja interaktywna

Goździkowa
35-604 Rzeszów

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
Grupa Solo

Orzeszkowej

Średnia Ocena

5/5
IMESO Aesthetic Group - medycyna estetyczna portal

al. Jerozolimskie 96
00-807 Warszawa

Średnia Ocena

5/5

Losowe komentarze

internecie można mieć pożytek z wielu informacji na temat firm z całego kraju. Tutaj znajdują się uzbierane większość z nich. Kojarzysz...

Opinia o Kancelaria Notarialna Anna Kantorska

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

internecie można mieć pożytek z wielu informacji na temat pracodawców z całej Polski. Tutaj znajdują się zgromadzone większość z nich....

Opinia o Region Beskidy Stowarzyszenie

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

M. Wojciechowska i Wspólnicy Kancelaria Adwokacka Sp. k.

Ja osobiście radziłem się tutaj i szukałem pomocy dotyczącej prawa pracy ale z tego co się orientuje, pracujący tam prawnicy mają bardzo...

Antoni

Średnia Ocena

5/5

Najnowsze firmy w bazie

DATA-COM Rzeszów

Ignacego Paderewskiego 11B
35-328 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5
Obsługa prawna i podatkowa Whiteberg Krzysztof Cyran

Rejtana 20A
35-310 Rzeszów

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
Blue King Sp. z o.o.

Wólka Podleśna 440 L
36-002 Jasionka

Średnia Ocena

5/5

Artykuły

Wyposażenie cukierni — jakie urządzenia i akcesoria wybrać?

Wyposażenie cukierni — jakie urządzenia i akcesoria wybrać?

W jaki sposób przemysł kolejowy wykorzystuje materiały kompozytowe?

W jaki sposób przemysł kolejowy wykorzystuje materiały kompozytowe?

Włoskie sofy, które wybrać?

Włoskie sofy, które wybrać?