Wyposażenie cukierni — jakie urządzenia i akcesoria wybrać?

Wyposażenie cukierni — jakie urządzenia i akcesoria wybrać?

Odpowiednie wyposażenie cukierni jest szczególnie ważne w przypadku, gdy liczymy na jej rozwój oraz rozgłos wśród miłośników słodkich, oraz słonych przekąsek. Oczywiście ręcznie robione przysmaki to gwarancja niepowtarzalnego smaku, jednakże za pomocą profesjonalnych maszyn uzyskasz możliwość zwiększenia tempa pracy, jak również dokładności produkowanych wyrobów cukierniczych. Zaawansowane maszyny przemysłowe są łatwe w obsłudze i mają stałe połączenie z serwerem WiFi, co pozwala na zmienianie ustawień i serwis maszyn bez konieczności wyjazdu do klienta przez firmę obsługującą maszyny. Większość maszyn dostępnych w ofercie firmy Hasborg może pracować w ciągu technologicznym.

 

Maszyny do formowania ciastek, czy warto?

Dużą popularnością wyposażenia cukierni cieszą się maszyny do formowania ciastek, które zostały wyprodukowane przez markę Hasborg z najlepszych materiałów dostępnych na rynku. Dostępne w asortymencie Maszyny cukiernicze Hasborg różnią się między sobą ilością pojemników na ciasto, nadzienia oraz polewę. Dzięki maszynom do formowania ciastek możliwe jest produkowanie pysznych i zarazem estetycznych bez, muffinków, blatów biszkoptowych, kokosanek, markizów czy pierniczków. Dzięki maszynom do formowania ciastek możliwe jest również tworzenie ciasteczek w kilku kolorach, ciasteczek nadziewanych, jak również ciasteczek z polewą. Maszyny marki Hasborg wykonane są z najlepszych podzespołów, dzięki czemu mogą działać w trybie ciągłym.

 

Piec konwekcyjny idealny do cukierni

W żadnej cukierni nie może zabraknąć pieca tunelowego - konwekcyjnego, w którego procesie produkcji wykorzystano nowoczesny system i niebagatelne rozwiązania techniczne, dzięki którym zwiększeniu ulega izolacja termiczna pozwalająca na zatrzymanie maksymalnych ilości ciepła wewnątrz komór wypiekowych. Piec tunelowy to gwarancja zmniejszenia zużycia gazu i energii elektrycznej przy jednoczesnym utrzymaniu wysokiej jakości finalnego produktu. Dzięki innowacyjnej budowie piec konwekcyjny może osiągnąć zadaną temperaturę niezwykle szybko, co gwarantuje ci ogromne oszczędności.

Opinie (0)

Zobacz firmy

Tonery Rzeszów DMD

Al. Sikorskiego 2/7
35-304 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5
Doppler Instytut - najlepsza klinika żył

Josepha Conrada 24
01-922 Warszawa

Średnia Ocena

5/5
Hotel Coloseum

Kruhel Pełkiński 72
37-500 Jarosław

Średnia Ocena

5/5

Podobne artykuły

Oświetlenie do domu, to nie tylko dekoracja, jak wybrać właściwe?

Oświetlenie do domu, to nie tylko dekoracja, jak wybrać właściwe?

ZANIM PODPISZESZ UMOWĘ

ZANIM PODPISZESZ UMOWĘ

Płyta pilśniowa, czyli dykta

Płyta pilśniowa, czyli dykta