Na co można przeznaczyć pożyczkę hipoteczną?

Na co można przeznaczyć pożyczkę hipoteczną?

Poszukujesz korzystnej pożyczki na zakup nieruchomości komercyjnych dla rozwijającej się dynamicznie firmy? Podkarpacki Fundusz Rozwoju oferuje pożyczkę hipoteczną dla firm z sektorów MŚP, a więc mikro-, małych oraz średnich. Z usług PFR mogą skorzystać wszyscy przedsiębiorcy, którzy prowadzą swoją działalność na terenie województwa podkarpackiego, a więc mają tutaj zarejestrowaną siedzibę głównej firmy lub jedynie jej oddział.

Podkarpacki Fundusz Rozwoju oferuje pożyczkę hipoteczną dostępną w kwotach od 500 tys. złotych do 1 miliona złotych, w zależności od wniosku, który zostanie wystosowany przez odbiorcę. Pożyczka hipoteczna jest udzielana maksymalnie do dnia 24 września 2030 roku, a aby ją zdobyć, potrzebny jest wkład własny w wysokości 10% kwoty udzielanej pożyczki Podkarpackiego Funduszu Rozwoju. Pożyczkę hipoteczną od PFR można zyskać na zakup nieruchomości komercyjnych na terenie województwa podkarpackiego, a więc lokali użytkowych i usługowych, magazynów, biur, budynków firmowych, a także hoteli, galerii handlowych, a także działek, które są przeznaczone na działalność komercyjną. Pożyczka hipoteczna jest korzystnym rozwiązaniem dla przedsiębiorców, którzy planują rozbudowę swojej firmy, a także umocnienie jej działalności na rynku województwa podkarpackiego https://www.pfr-podkarpackie.pl/pozyczki/pozyczka-hipoteczna.html
 
Okres karencji pożyczki hipotecznej wynosi do 6 miesięcy, a jej oprocentowanie jest zmienne w skali roku. Nie ma prowizji za rozpatrzenie wniosku, a prowizja za udzielenie pożyczki występuje wraz z podpisaniem umowy i wynosi od 0 do 2%. Pożyczka hipoteczna, która przeznaczona jest dla mikro-, małych oraz średnich przedsiębiorców jest świetnym rozwiązaniem, szczególnie jeżeli chcą inwestować w swój biznes i rozszerzać go na teren województwa podkarpackiego. O pożyczkę hipoteczną można ubiegać się przedsiębiorcy w nowej siedzibie Podkarpackie Funduszu Rozwoju przy ul. Króla Kazimierza 7 w lokalu nr 2 w Rzeszowie, jak również przy pomocy poczty lub kuriera. Pożyczka hipoteczna pozwoli wzmocnić aktywność podmiotów gospodarczych na terenie województwa podkarpackiego, dlatego wcześniej warto skontaktować się z Funduszem w celu uzyskania wszelkich informacji dotyczących udzielania pożyczki, jej przebiegu oraz podpisania umowy. 

Opinie (1)

Maciek

2022-02-18 12:26:31

Adres IP:

*.*.*.33

Mogę polecić PFR. Dobre zasady

Zobacz firmy

Tonery Rzeszów DMD

Al. Sikorskiego 2/7
35-304 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5
Doppler Instytut - najlepsza klinika żył

Josepha Conrada 24
01-922 Warszawa

Średnia Ocena

5/5
Hotel Coloseum

Kruhel Pełkiński 72
37-500 Jarosław

Średnia Ocena

5/5

Podobne artykuły

BUDOWA WŁASNEGO DOMU

BUDOWA WŁASNEGO DOMU

Płyta pilśniowa, czyli dykta

Płyta pilśniowa, czyli dykta

Solidne ogrodzenie

Solidne ogrodzenie