Kriolipoliza- zamrażanie zbędnych centymetrów

Kriolipoliza- zamrażanie zbędnych centymetrów

Metoda zamrażania tłuszczu jaką jest kriolipoliza, jest bezpieczną i w pełni skuteczną alternatywą dla odsysania tłuszczu. Dieta pełna wyrzeczeń i intensywne treningi, nie zawsze radzą sobie z tkanką tłuszczową, która w nadmiarze jest przyczyną naszych kompleksów i deformuje sylwetkę, nawet u szczupłych osób. Rozwiązaniem tego problemu jest innowacyjna metoda zamrażania komórek tłuszczowych tzw. kriolipoliza. Na czym polega ten zabieg, kto może z niego skorzystać? I jakich efektów możemy się spodziewać?

Na czym polega zabieg kriolipolizy

Kriolipoliza czyli zamrażanie podskórnej tkanki tłuszczowej przy pomocy integracji narzędzi zewnętrznych, pozwala zredukować tłuszcz z wybranych partii ciała. Pod wpływem zimna komórki tłuszczowe rozpadają się, pomniejszając tym samym objętość tych partii ciała, które zostały poddane zabiegowi. Składające się z nasyconych kwasów tłuszczowych komórki tłuszczowe, nie są odporne na działanie bardzo niskich temperatur. Degradacji ulegają już przy temperaturze + 5 st C. Naczynia krwionośne i narządy wewnętrzne znajdujące się w pobliżu, nie reagują na niskie temperatury, dlatego zabieg kriolipolizy jest nie tylko skuteczny, ale też całkowicie bezpieczny dla organizmu człowieka. Zabieg najbardziej efektywny jest u osób, które pomimo szczupłej sylwetki, mają problem z pozbyciem się opornej tkanki tłuszczowej. Świetnie redukuje cellulit, wyszczupla i modeluje brzuch i boczki. Nie sprawdzi się jednak u osób z potężną nadwaga , gdyż aplikator nie będzie w stanie zassać bardzo zbitej i gęstej tkanki tłuszczowej. Czas trwania takiego zabiegu wynosi około 45 minut. Jednego dnia można wykonać siedem przyłożeń. Najwcześniej po 6 tygodniach można wykonać zabieg na ta samą część ciała. Ilość zabiegów uzależniona jest od efektu, jaki pacjent chce osiągnąć. Czasem już jeden zabieg daje zadowalające efekty, zwłaszcza jeśli jest robiony przy użyciu najnowszej technologi ZLIpo.


Jak wygląda taki zabieg i jakie daje efekty?

Zabiegowi kriolipolizy poddawane są poszczególne, wybrane wcześniej partie ciała, do których jest przykładany specjalny aplikator. Przyłożony do wybranej partii ciała aplikator, zasysa do komory zawierającej płytki chłodzące fałdę skóry razem z tkanką tłuszczową. W tym momencie z tłuszczu pobierane jest ciepło. Pozbawione ciepła komórki tłuszczowe obumierają, a następnie się rozpuszczają. Uwolnione kwasy tłuszczowe zużywają się w procesach metabolicznych organizmu. Przeprowadzenie takiego zabiegu przy użyciu najnowocześniejszej i najskuteczniejszej technologii i sprzętu do kriolipolizy ZLipo, której dystrybutorem w Polsce jest firma IMESO AESTHETIC, pozwala osiągnąć trzykrotnie szybszy efekt końcowy zabiegu, jakim jest aż 40 % redukcji tkanki tłuszczowej (standardowo jest to 20 %). Ergonomiczne zaprojektowane aplikatory, używane w tej technologii, dostosowują się do krzywizny ludzkiego ciała, dzięki czemu zabieg jest bardziej komfortowy. Efektem jest pozbycie się tłuszczu i piękne wymodelowanie ud, pośladków, ramion, czy brzucha. Rekomendowane jest zastosowanie bezpośrednio po zabiegu fali uderzeniowej ZWavePro. Pozwala to na zwiększenie skuteczności zabiegu, aż do 50 %, wykonywany też zostaje drenaż limfatyczny, który dodatkowo pobudza organizm do detoksykacji i szybszego pozbywania się tkanki tłuszczowej oraz cellulitu. Skraca to o połowę czas odchudzania i nie powoduje dyskomfortu podczas zabiegu.


Klinika medycyny estetycznej Warszawa Dr Parda profesjonalnie wykonuje zabieg kriolipolizy w Piasecznie koło Warszawy, jak i zabieg falą uderzeniową.

Opinie (2)

anitka

2019-05-11 00:00:01

Adres IP:

*.*.*.5

chyba skorzystem bo mam problem z miejscowym tluszczem na rekach.. :c
Gosia

2019-01-01 01:00:00

Adres IP:

*.*.*.5

Polecam zabieg kriolipozy w klinice Dr Parda - pelen profesjonalizm, nieziemskie efekty w oncu schudlam ale mam jeszcze sesje wiec dokoncze az strach sie bac jaka piekna bede :D

Zobacz firmy

Hotel Coloseum

Kruhel Pełkiński 72
37-500 Jarosław

Średnia Ocena

5/5
M. Wojciechowska i Wspólnicy Kancelaria Adwokacka Sp. k.

Mochnackiego 25/3
35-016 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5
Italia Style - Komody z wieloma szufladami

Wrocławska 42
57-200 Ząbkowice Śląskie

Średnia Ocena

5/5

Podobne artykuły

Okna PCV

Okna PCV

Zalety metalowych mebli do ogrodu

Zalety metalowych mebli do ogrodu

Własna firma

Własna firma