Jak zwiększyć wydajność pracy w piekarni?

Jak zwiększyć wydajność pracy w piekarni?

W Polsce piekarnie cieszą się zwiększoną popularnością. Na rynku nie tylko pojawiają się większe piekarnie i cukiernie, ale również piekarnie przydomowe. Zarówno nowo powstała piekarnia, jak i piekarnia rozwijająca się musi zostać odpowiednio wyposażona w nowoczesne sprzęty, które nie tylko będą gwarancją wysokiej jakości produktu, ale również maksymalnie zwiększą wydajność pracy w piekarni.

Firmą, która dostarcza najlepsze na rynku wyposażenie cukierni oraz piekarni jest Hasborg — tworzą maszyny z silnikami energooszczędnymi, które ograniczają zużycie energii. Każda piekarnia powinna zaopatrzyć się w piece piekarnicze, mieszarki do ciasta, linie przemysłowe, jak również maszyny przeznaczone do dekorowania i polewania ciastek czekoladą.

Piec tunelowy lub obrotowy powinien spełniać nie tylko najwyższe standardy jakości, ale musi również być wytrzymały oraz solidny — wszystkie piece marki Hasborg stworzone są z grubej blachy nierdzewnej o dużej sprawności cieplnej. Równomierne utrzymywanie temperatury w piecu pozwoli nie tylko na stały proces pieczenie i prawidłowe wzrastanie wypieków, ale również znacznie zwiększy wydajność pracy — pracownicy nie będą musieli czekać, aż piec się z powrotem nagrzeje po poprzedniej partii. Na rynku dostępne są piece o różnorodnych gabarytach, które świetnie sprawdzą się zarówno w dużej piekarni, jak i w takiej, w której nie ma zbyt wiele miejsca. Wszystkie piece powinny mieć uwzględnione najnowocześniejsze rozwiązania techniczne, które będą dążyły do zapobiegania wszelkim awariom, które znacznie spowolniłyby proces produkcji, a nawet całkowicie zatrzymały.

Zwiększenie wydajności pracy można uzyskać również poprzez wprowadzenie do przestrzeni piekarni mieszarki do ciasta. Ciasto nie tylko zostanie dokładnie rozmieszane (żaden składnik nie zostanie pominięty), ale również zostanie ono spulchnione i napowietrzone w odpowiedni sposób. Z pewnością jest to korzystny sposób na zwiększenie ilości produkowanych wyrobów.

Opinie (0)

Zobacz firmy

MesoLogic Systems Produkty do karboksyterapii

Wyszyńskiego 62
05-220 Zielonka

Średnia Ocena

5/5
Gasconcept Kurpinscy s.c.

Składowa 13
09-100 Płońsk

Średnia Ocena

5/5
Ginekologia estetyczna Dr Parda

Gruszek i Jabłuszek 7
05-502 Piaseczno

Średnia Ocena

5/5

Podobne artykuły

Własna firma

Własna firma

Wybór żelazka

Wybór żelazka

Meble ogrodowe z metalu: wady

Meble ogrodowe z metalu: wady